Zaczynamy cykl turniejów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nasz drużyna trenuje co piątek o 18.30 na Hali Sportowej w Gromadzie. Wszyscy doszliśmy do wniosku że czas na to byśmy zaczęli się zgrywać i wystąpimy w trzech turniejach halowych może więcej oraz ewentualne zimowe sparingi. Oto turnieje w jakich weźmiemy udział:

26 grudnia 2016 roku - Świąteczny Charytatywny Turniej Dla Kuby Hala Widowiskowo  - Sportowa Stadion OSiR w Zamościu

30 grudnia 2016 roku - Rakovia Cup Hala Widowiskowo Sportowa OSiR Biłgoraj

14 stycznia 2017 roku -  V Charytatywny Turniej Noworoczny OPEN Hala Widowiskowo - Sportowa OSiR w Biłgoraju

Bliżej turnieji będziemy informować o ilości drużyn występujących w danym turnieju, terminarzu rozgrywek, oraz kadry powołanej na turniej. Wyniki będą podawane na żywo z każdego turnieju na stronie internetowej klubu oraz na Facebooku.